Reference

Od Zdeňka jsem si nechával přidávat události do GTM. Odvedl skvělou práci, za pár hodin měl hotovo. Určitě doporučuji, skvělá spolupráce.

Doporučil Miroslav Jáně (VEPELL) v lednu 2022


Super spolupráce - potřeboval jsem akutně opravit problém s nastavením GA měření přes GTM. Večer jsem pana Hejla kontaktoval a ráno jsem měl opraveno ;) Doporučuji.

Doporučil Michal Bureš (PPC specialista a analytik) v říjnu 2021


Pracoval jsem se Zdeňkem na specifickém analytickém projektu, který zahrnoval měření AMP stránek prostřednictvím Google Analytics. Oceňuji jeho zkušenosti s touto problematikou.

Doporučil Marek Čech (Hlavní analytik a spoluzakladatel Digitální architekti) v srpnu 2021


Zdeněk bleskurychle vyřešil problém se správným nastavením e-commerce měření pro mého klienta. Vše perfektně a rychle nastaveno! Určitě se na něj obrátím i do budoucna.

Doporučil Michal Švéda (Online marketingový specialista) v dubnu 2021


Konečně jsem našla skutečného experta na webovou analytiku, který je ochoten a schopen poskytnout odbornou konzultaci na potřebné úrovni. Zdeněk je opravdová autorita v oboru a navíc je s ním velmi milá komunikace. Rychle a efektivně mi poradil a já mu za to moc děkuji!

Doporučila Eva Violetta Jaucourt (Online Marketing Analyst v Internet Mall) v lednu 2021


Měl jsem tu možnost pracovat se Zdeňkem na pár projektech a jeho práce byla fantastická. Nejenže doručil super výsledek, ale taky v rámci možnosti poradil, zkonzultoval různé věci. Rád se na něj budu opakovaně obracet. :)

Doporučil Vojtěch Audy (PPC specialista na volné noze) v dubnu 2020


Zdeněk je skvělý profesionál, kterého rád doporučuji.

Doporučil Otakar Svoboda (Marketingový ředitel v eWay System) v únoru 2019


Zdeněk je mistrem svého oboru. Když někdo umí, poznám to velmi rychle. Požádal jsem Zdeňka, aby se podíval na 1- 3 minutky, co by našim webových stránkách vytknul a sdílel s námi svůj názor. Přiznal se, že časově to bylo více než 1-3 minuty, a poslal mi svých hned několik poznámek. Z jeho slov, připomínek, jsem poznal, že mu obsah i vzhled webových stránek není lhostejný, záleží mu na čestném jednání a rád klientovi sdělí i nepříjemné zprávy, když je to ku prospěchu věci. Vážím si jej za jeho konstruktivní pohled a dle mého názoru ví, co dělá. Děkuji.

Doporučil Roman Polák (Job Institut) v srpnu 2018


So Zdeňkom sme konzultovali technické problémy s nastavením Google Tag Managera na klientskom webe, ktoré sa vďaka jeho proaktívnej pomoci podarilo rýchlo vyriešiť. V prípade, že máte problémy s nastavením Google Analytics, alebo GTM, odporúčam využiť jeho služby. Bohaté skúsenosti, profesionalita a pohodová komunikácia sú zárukou toho, že Vám pomôže s riešením vášho problému.

Doporučil Michal Januš (Universal McCann) v lednu 2018


Potřeboval jsem vysvětlit práci v GTM pro nastavení skriptů k PPC účtům Sklik a AdWords, domluvil jsem si tedy se Zdeňkem konzultaci, kde mi vše podrobně vysvětlil, nyní tedy vím, jak co nastavit, a kdybych někde narazil na problém, můžu se na Zdeňka kdykoliv obrátit. Jeho služby doporučuji.

Doporučil Pavel Chodil (PPC specialista na volné noze) v listopadu 2017


Konzultoval jsem se Zdeňkem technické potíže jednoho webu. Rychle se potvrdilo mé podezření, že je to skvělý odborník a umí rychle najít příčinu problémů. Požadovaný výsledek dokonce dodal během několika hodin. Je fajn s ním pracovat. Díky za spolupráci!

Doporučil Robert Steigl v červenci 2014


Ráda bych touto cestou ocenila rady pana Ing. Zdeňka Hejla. Velice si vážím přístupu, vstřícnosti, ochoty a nadšení s kterým svoji práci vykonává. Vřele doporučuji v případě poradenství ohledně internetového marketingu.

Doporučila Michaela Murárová v březnu 2014


Rychlost a ochota, se kterou se pan Ing. Zdeněk Hejl vyjádřil k mému projektu v oblasti internetového marketingu, jeho odborný náhled a zaujetí pro danou věc mi dodala novou energii k jeho uskutečnění.

Doporučil Marek Sikora v prosinci 2013


Zdeněk Hejl je bezpochyby jedním z největších expertů na Internet Marketing v ČR. Jeho znalosti v oboru, pro-aktivní přístup a komunikativnost s lidmi jsou zárukou úspěchu všech projektů, na kterých pracuje.

Doporučil Tomas Jochmann v lednu 2013


Zdeněk se vypracoval na špičkového konzultanta internetového marketingu a jeho práce za sebou nechala výborné výsledky na desítkách projektů.

Doporučil Jan Bindr (Optimio) v květnu 2011


Zdeňka si vážím pro jeho pracovitost a neuvěřitelné znalosti SEO a SEM problematiky. Taktéž znalosti v použitelnosti jsou na velmi vysoké úrovni. Je pro něj typické stálé zkoumání nových postupů a metod v oblasti SEO. Je čest pracovat po jeho boku.

Doporučil Marek Žáček (Optimio) v květnu 2011